Három napot tölt nálunk az Henri Delaunay Kupa, aminek európai körútja az Eb-lázat próbálja növelni az egyes helyszíneken, és ezen út során hozzánk is eljut.

Részben budapesti rendezésű lesz a labdarúgó Európa-bajnokság, és a torna győztese emelheti majd magasba az Henri Delaunay után elnevezett trófeát. Ő volt az UEFA első főtitkára, és nagy szerepe volt a nemzetközi viadalok megszervezésében. Valószínűleg ő sem számított rá, hogy egyszer ekkora kavarodás lesz egy Európa-bajnokság körül, de jelen állás szerint legalább az biztos, hogy a magyar fővárosban lesznek meccsek, egészen pontosan három csoporttalálkozó és egy nyolcaddöntő.

“Ez Budapestnek és a magyar futballnak is egyfajta hírverés, és kissé kezdhet talán úrrá lenni rajtunk az Eb-láz is. Az az Európa-bajnokság, amelyre a kelleténél  többet vártunk, már csak egy karnyújtásnyira van” – nyilatkozta az M1-nek Szöllősi György. Több sajtóeseményen is bemutatásra kerül majd a kupa, illetve több híres budapesti helyszínen le is fotózzák. Ha szerencséd van, talán te is elcsíped valahol a trófeát, amiért mindenki küzd majd a tornán!

bet365 számlanyitási ajánlat: Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek.