Home Foci EB 2020 menetrend és eredmények

Foci EB 2020 menetrend és eredmények

Első csoportkör

Dátum Hazai Eredmény / Óra Vendég H D V Helyszín TV
jún 11. Törökország 0 - 3
(0 - 0)
Olaszország--- Róma
Olimpiai Stadion
M4
jún 12. Wales 1 - 1
(0 - 0)
Svájc--- Baku
Olimpiai Stadion
M4
jún 12. Dánia 0 - 1
(0 - 0)
Finnország--- Koppenhága
Parken Stadion
M4
jún 12. Belgium 3 - 0
(2 - 0)
Oroszország--- Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 13. Anglia 15:00 Horvátország1.544.207.50 London
Wembley Stadion
M4
jún 13. Ausztria 18:00 Észak-Macedónia1.743.605.80 Bukarest
Nemzeti Stadion
M4
jún 13. Hollandia 21:00 Ukrajna1.504.206.50 Amszterdam
Johan Cruijff ArenA
M4
jún 14. Skócia 15:00 Csehország2.903.002.90 Glasgow
Hampden Park Stadion
M4
jún 14. Lengyelország 18:00 Szlovákia1.803.255.25 Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 14. Spanyolország 21:00 Svédország1.404.8010.00 Sevilla
La Cartuja
M4
jún 15. Magyarország 18:00 Portugália8.504.501.40 Budapest
Puskás Aréna
M4
jún 15. Franciaország 21:00 Németország2.703.102.80 München
Allianz Aréna
M4

Második csoportkör

Dátum Hazai Eredmény / Óra Vendég H D V Helyszín TV
jún 16. Finnország 15:00 Oroszország5.753.901.61 Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 16. Törökország 18:00 Wales2.373.103.30 Baku
Olimpiai Stadion
M4
jún 16. Olaszország 21:00 Svájc1.613.706.00 Róma
Olimpiai Stadion
M4
jún 17. Ukrajna 15:00 Észak-Macedónia1.613.507.00 Bukarest
Nemzeti Stadion
M4
jún 17. Dánia 18:00 Belgium3.803.402.00 Koppenhága
Parken Stadion
M4
jún 17. Hollandia 21:00 Ausztria1.574.005.75 Amszterdam
Johan Cruijff ArenA
M4
jún 18. Svédország 15:00 Szlovákia1.823.355.00 Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 18. Horvátország 18:00 Csehország2.203.203.60 Glasgow
Hampden Park Stadion
M4
jún 18. Anglia 21:00 Skócia1.365.008.50 London
Wembley Stadion
M4
jún 19. Magyarország 15:00 Franciaország9.104.651.40 Budapest
Puskás Aréna
M4
jún 19. Portugália 18:00 Németország3.103.252.40 München
Allianz Aréna
M4
jún 19. Spanyolország 21:00 Lengyelország1.474.507.00 Sevilla
La Cartuja
M4

Harmadik csoportkör

Dátum Hazai Eredmény / Óra Vendég H D V Helyszín TV
jún 20. Svájc 18:00 Törökország2.303.353.20 Baku
Olimpiai Stadion
M4
jún 20. Olaszország 18:00 Wales1.454.408.00 Róma
Olimpiai Stadion
M4
jún 21. Észak-Macedónia 18:00 Hollandia19.006.001.21 Amszterdam
Johan Cruijff ArenA
M4
jún 21. Ukrajna 18:00 Ausztria2.703.202.72 Bukarest
Nemzeti Stadion
Duna TV
jún 21. Finnország 21:00 Belgium13.006.501.22 Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 21. Oroszország 21:00 Dánia4.203.501.95 Koppenhága
Parken Stadion
Duna TV
jún 22. Horvátország 21:00 Skócia1.953.404.00 Glasgow
Hampden Park Stadion
Duna TV
jún 22. Csehország 21:00 Anglia7.004.401.48 London
Wembley Stadion
M4
jún 23. Svédország 18:00 Lengyelország2.553.202.90 Szentpétervár
Kresztovszkij Stadion
M4
jún 23. Szlovákia 18:00 Spanyolország15.006.001.22 Sevilla
La Cartuja
Duna TV
jún 23. Portugália 21:00 Franciaország3.103.202.37 Budapest
Puskás Aréna
Duna TV
jún 23. Németország 21:00 Magyarország1.236.4012.00 München
Allianz Aréna
M4

Milyen mérkőzések lesznek a foci Eb-n?

A 2021-es labdarúgó-Európa-bajnokságon összesen 51 mérkőzést rendeznek, a jelenlevő oldalon pedig naprakészen követhető a foci EB2020 menetrendje és az eredmények. Az EURO2020 programját bemutató lapon megtudhatjátok, hogy melyik napon ki kivel játszik, s ugyanakkor az Eb-meccsek után visszatérvén láthatjátok az eredményt úgy a végsőt, mint a félideit. A csapatok neveire rákattintván eljuthattok a foci Eb-n résztvevő nemzeti válogatottak bemutató oldalára, ahol még több infó tárul elétek. Ugyancsak itt, egy adott mérkőzés mellett szerepel három nyereményszorzó, melyek közül az első a hazainak kiírt csapat győzelmére vonatkozik, a második a döntetlen oddsa, valamint a harmadik a vendégként megjelenő válogatott sikeréért felajánlott érték. A mérkőzések kimenetelére felajánlott oddsokat tükröző oszlopok után következik az a rész, ahol megtudhatjátok, hogy milyen foci Eb-s helyszínen rendezik az illető meccset. Összesen 11 társrendező vállalta az idei labdarúgó torna lebonyolítását, köztük Budapest is.

Ki közvetíti a 2021-es foci Eb-t?

Végül de nem utolsó sorban azt is megtudhatjátok, hogy egy adott mérkőzést melyik tv csatorna közvetít, legyen szó akár az M4 Sport-ról, vagy akár a DunaTV-ről, mely mindkettő a magyar közmédiához tartozik. Az 51 kiírt találkozóból a tervek szerint 46 meccset az M4 Sport fog közvetíteni, illetve a harmadik és egyben utolsó csoportkörben a DunaTV is csatlakozik, 5 mérkőzéssel, köztük a Portugália – Franciaország budapesti rangadóval. Ugyanakkor jó hír az erdélyi, illetve a felvidéki magyar lakosok számára, hogy az ígéretek alapján a fenti TV-adók elérhetőek lesznek számukra is, így magyar kommentálás mellett tudják követni kedvenceiket. A kontinensviadal kalendáriuma nem csak a csoportmérkőzéseket foglalja magába, hanem ugyanitt tudjátok majd megtekinteni a foci eb 2021 nyolcaddöntőinek, negyeddöntőinek, elődöntőinek, illetve természetesen a július 11-én sorra kerülő döntő kiírását.