Kezdőlap Foci EB hírek 20:30-tól folytatódik a dán-finn találkozó! FRISSÍTVE

20:30-tól folytatódik a dán-finn találkozó! FRISSÍTVE

168
0
Koppenhága, 2021. június 12. A sérült dán Christian Eriksent hordágyon leviszik a pályáról a világméretû koronavírus-járvány miatt 2021-re halasztott 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság B csoportjának elsõ fordulójában Finnország ellen játszott mérkõzésen Koppenhágában 2021. június 12-én. MTI/EPA/Reuters pool/Wolfgang Rattay

A dán Christian Eriksen összeesett a pályán, újraélesztették, emiatt az első félidő végén félbeszakadt a Dánia-Finnország mérkőzés a labdarúgó Európa-bajnokságon, Koppenhágában, a B csoportban.

Frissítés 1:

Az uefa.com legfrissebb tájékoztatása:

“Following the medical emergency involving Denmark’s player Christian Eriksen, a crisis meeting has taken place with both teams and match officials and further information will be communicated at 19:45 CET. The player has been transferred to the hospital and has been stabilised.”

Vagyis a játékost kórházba szállították, állapotát stabilizálták, s most egy válság tanácskozáson vesznek részt a játékosok, illetve a játékvezetők. Friss infót 19:45-kor közölnek!

Frissítés 2:

A dán – finn találkozó 20:30-tól folytatják, előbb 4 percet az első félidőből, majd egy 5 perces szünet után jön a második félidő.

Jobbulást kívánunk Christian Eriksennek!

bet365 számlanyitási ajánlat: Akár 15.000 Ft fogadási kreditekben új bet365 ügyfeleknek.